بهترین فوتبالیست کدام است؟


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :21415
» بازدید دیروز :54816
» بازدید این ماه : 755169
» بازدید ماه قبل :1215301
» بازدید کل : 15987401
» آخرین بازدید :

امکانات
Top Blog
مسابقه وبلاگ برتر ماه

قالب وبلاگ

گالری عکس
دریافت همین آهنگ
   

jahanfootball.mihanblog.com

یک سوئیت 90 متری، هدیه مورینیو به آنچلوتی در شهرک ورزشی رئال
دوشنبه 4 شهریور 1392 ساعت 17:13 | | نوشته ‌شده به دست محمد حسینی | ( نظرات )
گزارش روز: یک سوئیت 90 متری، هدیه مورینیو به آنچلوتی در شهرک ورزشی رئال

سرمربی ایتالیایی در شهرک ورزشی والدبباس سوئیتی 90 متری دارد

 «صبح زود اینجا هستم. شب را در شهرک ورزشی والدبباس می مانم.» روز 14 جولای بود که کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی باشگاه رئال مادرید به سران این باشگاه اعلام کرد که در نیمه های شب وارد شهر مادرید خواهد شد و به جای آنکه شب را در هتل صبح کند، مستقیما به شهرک ورزشی والدبباس خواهد رفت. چرا که او می دانست که در این شهرک ورزشی یک سوئیت 90 متری برای او درنظر گرفته شده است

مسئولان باشگاه رئال مادریددر هفته های اخیر ایرادها ونقصان های جزئی سوئیت کارلتو را نیز برطرف کردند. او حالا در شهرک ورزشی والدبباس یک سوئیت 90 متری دارد که همین سوئیت باعث شد تا او در بدو ورودش به مادرید نیازی به هتل نداشته باشد. او بلافاصله بعد از ورود به مادرید تصمیم گرفت که تا زمانی که به دنبال خانه ای تازه برای خودش و نامزدش در پایتخت اسپانیا هستند، در این سوئیت زندگی کنند.

علاوه بر این سوئیت، کارلو در زمین تمرینی رئال مادرید یک دفتر مجزای 150 متری نیز دارد. یک در، دفتر کار او را از کمپ تمرینی مجزا می کند.

کارلتو در سوئیتش در والدبباس تجهیزات کامل یک زندگی را دراختیار دارد.یک آپارتمان مجلل و لوکس که طراحی آن را ژوزه مورینیو انجام داد ولی خودش هرگز نتوانست در آن زندگی کند. کارکنان شهرک والدبباس دراین باره می گویند که مورینیو زمانی که تصمیم به جدایی از رئال گرفت،حسرت این را می خورد که نتوانسته از خانه اش در والدبباس استفاده کند.

دراین میان کارلو هم هیچ اما و اگری برای اقامت موقت دراین سوئیت برزبان نیاورد.این سوئیت مکان ایده آلی برای یک زندگی دو نفره است. یک اتاق بزرگ و یک سالن که به یک دفتر کوچک که در آن کامپیوتر، مانیتوری بزرگ، ویدئو و تمام تکنولوژی لازم برای آنالیز بازیها و کار کردن برروی مسائل تکنیکی تیم تعبیه شده است. او برای این کار حتی نیاز نیست که به دفترش برود. دفتری که در آن هم چنین تجهیزاتی تعبیه شده است.

آنچلوتی در بدو ورود به شهر ورزشی والدبباس روی در اتاقش نامش را چسباند. سوئیت 90 متری کارلتو بهترین سوئیت طراحی شده برای اعضای تیم اصلی است. اتاق های بازیکنان تیم 45 متری هستند که هر بازیکن یک سوئیت دارد که شامل یک اتاق خواب، یک دفتر کوچک، یک سرویس بهداشتی و یک تراس است.

مرکز اقامتی والدبباس مثل یک هتل است. سه طبقه دارد و از همین رودیگر لازم نیست که بازیکنان مادریدی برای اردوهایشان به هتل میراسیه رای شهر مادرید بروند. ساخت این مجموعه اقامتی در شهرک ورزشی والدبباس هزینه ای در حدود 20 میلیون یورو را به همراه داشت و البته هنوز تجهیز کامل این مجموعه نهایی نشده و بعید است که این تجهیز هزینه زیادی را در برداشته باشد.

اتاقها به صورت پیش ساخته است و با کامیون های ویژه ای به این شهرک منتقل شدند و یک شرکت ژاپنی به نام مودلتک طراحی و نصب آنها را برعهده داشته. گام بعدی سران باشگاه مادریدی افتتاح مرکز اقامتی تیم پایه ای است که برای 70 جوان تیم پایه ای رئال ساخته خواهد شد. در حال حاضر این جوانان آینده داردر خانه ها و پانسیون هایشان زندگی می کنند ولی سران رئال خواهان آن هستند تا با راه اندازی مرکز اقامتی تیم پایه ای،این جوانان را در کنار یکدیگر گرد آورده تا آنها بتوانند تحصیلاتشان را نیز در این مرکز و زیر نظرچندین معلم دنبال کنند

نظافت و مراقبت از این شهرک با مرکز هتل داری ملیاست. غذاها هم تحت نظارت اعضای کادرفنی طبخ می شوند؛ چرا که کارلو آنچلوتی اهمیت زیادی به تغذیه شاگردانش قبل و بعد از بازیها می دهد.
:: مرتبط با: رئال مادرید ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات