بهترین فوتبالیست کدام است؟


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :21415
» بازدید دیروز :54816
» بازدید این ماه : 755169
» بازدید ماه قبل :1215301
» بازدید کل : 15987401
» آخرین بازدید :

امکانات
Top Blog
مسابقه وبلاگ برتر ماه

قالب وبلاگ

گالری عکس
دریافت همین آهنگ
   

jahanfootball.mihanblog.com

 دل بوسکه: دعوت نشدن 3بازیکن از چلسی اتفاقی است؛کاسیاس یکی از بازیکنان خاص تیم ماست

سرمربی تیم ملی اسپانیا تمایل چندانی ندارد که در مورد جنجالی که درمورد دروازه بانی در رئال مادرید ایجاد شده وارد شود

 بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا بعد از اعلام لیست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی این تیم برای حضور در بازیهای مقابل فنلاند و شیلی در کنفرانسی خبری شرکت کرد.

دل بوسکه درمورد مصاف تیمش با فنلاند از سری بازیهای مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 درقاره اروپا گفت:« من نگران مصاف با فنلاند هستم. برای کسب سه امتیاز خیلی مهم بازی می کنیم و این بزرگترین نگرانی من است. ما تیمی با بازیکنان زیادی داریم و تعدادی از بازیکنان مهم ما مصدوم هستند و این کمی لیست اعلام شده را تحت تاثیر قرار داده. من یک ایده در ذهن دارم که در بازی با فنلاند آن را عملی خواهم کرد و بعد از آن خواهیم دید که شرایط بازیکنان به چه ترتیبی خواهد بود. در حال حاضر این یک موضوع قطعی شده نیست.»

دل بوسکه درمورد شرایط کنونی کاسیاس در باشگاه مادریدی گفت:«برخی دیگر از بازیکنان هستند که لیبل «فوتبالیست خاص» را روی خودشان می بینند وکاسیاس دراین مسیر تنها نیست. نمی توان با همه بازیکنان یکسان رفتار کرد و مثلا بایک بازیکن پایه ای و یک بازیکن که سالهاست درتیم است رفتار مشابهی داشت. من در تیم ملی اسپانیا بازیکنان ویژه ای دارم که بازیهای ملی زیادی انجام داده اند. دربرخی موارد کامل و بی عیب ونقص بودن غیرممکن است.»

سرمربی ماتادورها درمورد تازه واردهای تیم ملی هم گفت:« ما تغییراتی را درتیم داشتیم. این 23 بازیکن قطعا همه برای برد مقابل فنلاند و برای حضور دربازی دوستانه مقابل شیلی تلاش می کنند.نمی توانیم بهانه بیاوریم که برخی ها هستند وبازی نمی کنند.برخی فوتبالیست ها هستند که کمتر از حال عادی بازی می کنند ولی همه آنها در اردوی پیش فصل،تمرینات و بازیهای تیمشان خوب بوده اند.»  و درمورد تغییر در سیستم بازی اسپانیا گفت:« سیستم بازی متغییر است ولی تعبیر کلی تیم را تغییرنخواهیم داد. تصویر ارائه از تیم شاید تغییر کند ولی تعبیر کلی نه.»

دل بوسکه درمورد ایسکو گفت:«قبل از آنکه ایسکو به رئال برود از او دعوت کرده بودیم. ایسکو شرایط خوبی دارد و باید در امور تدافعی هم کمک کند.» و درمورد چابی ارناندس گفت:« برخی از این 23 بازیکن که به تیم ملی دعوت شده اندممکن است در اوج شرایط فیزیکی شان نباشند.به نظر من چابی شرایط خوبی دارد و به این خاطر او را دعوت کردیم. نمی توانیم هرروز بازیکنان جدیدی به تیم بیاوریم. می دانیم که هریک از بازیکنان چه توانایی هایی دارند و همه با میل و رضایت به اردوی تیم ملی می ایند.»

 دل بوسکه ادامه داد:« غیبت سه بازیکن از چلسی در تیم ما تصادفی است و اصلا به این دلیل نیست که آنها شاگرد مورینیو هستند یا نه. ماتا اخیرا مصدوم بود و به همین خاطر دعوت نشده. درمورد دعوت از ماریو سوارس هم باید بگویم که با مصدومیت ژابی آلونسو و خاوی مارتینس در خط میانی مشکل داشتیم و از او کمک خواستیم.»
:: مرتبط با: اسپانیا ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic